VOGELSCHIETEN -GOOIEN vrijdagavond 18 augustus 2023
Uitslagen vogelschieten 18 augustus 2023
133 deelnemers 366e schot eraf
Romp: Maaike Mulder
Kop: Harrit Wester
Linkervleugel: Bouke Wolbrink (na loting)
Rechtervleugel: Erna Roeterdink
Staart: Michel Ter Vrugt (na loting)
Vogelgooien 48 deelnemers
Romp: Caroline ter Linden
Kop: Irene Wolbrink (na loting)
Staart: Dieuwertje Wennekes (na loting)
Linkervleugel: Monique Jansen
Rechtervleugel: Monique Klaasen (na loting)
Vogelschieten jeugd 32 deelnemers
Romp: Daan Wolbrink
Kop: Amy Wassink
Staart: Casper Aardenburg
Linkervleugel: Pepijn Rukkers
Rechtervleugel: : Fleur Langwerden (na loting)
Grote optocht zondag 27 augustus 2023
Publieksprijs : Delden: Super Mario
Uitslag wagens
1e Heka: Goud 32.9 punten
2e Lankhorsterstraat (achter): Circus Wi-Vi 32 punten
3e Dorpsstraat: Witches of Witchmond 31.8 punten
4e De Wogt: The Flinstones 30.7 punten
5e Delden: Super Mario 29.1 punten
6e Hackforterweg: “The Royal High Thea” 28.5 punten
7e Vogelzang: Jip en Janneke 26.6 punten
8e Pierendiek: Thomas de Stoomlocomotief 26.6 punten
1e Loopgroep: J.M.A.W.V. Oftewel Je Mot An Wichemers Vroagen 28.1 punten
Kinderoptocht
individueel
1e sterkste Man (Chiem Loman)
2e Motoragent (Bastiaan van Leeuwen)
3e “Leeuw” (Lisanne van Leeuwen)
4e Kurt Cobain (Finn Wolter)
4e Robot (Boaz Loman)
4e Gitarist Metallica (Hidde Carp)
Groepen:
1e Boerenbalen
2e Apen Jungle
3e Ken & Barbie
Volksspelen vrijdag 25 augustus
Kegelen
1e Chiem Ter Linden
2e Jan Schuppers
3e Daan Corperaal
Vrijebaan schieten:
1e Thijs Eggink
2e Cordrik van der Meulen
3e Bennie Wolbrink
Dogkar rijden
1e Tessel Wolbrink
2e Inge Regelink
3e Wim Regelink
3e Chiem ter Linden
Fiets M Erin 16 Teams
1e Die Hosers (Rob Langwerden, Roy Weetink, Dirk Breukink en Edwin van Zuilekom)
2e Wie is de Bob ( Frank Bouwmeester, Bram van der Horst, Jonathan en Bob voor de Poorte
3e De Bermrukkers (Demy Jansen, Nick Franken, Mark Schouten en Tim gr Roessink
Orginaliteitsprijs: Christmas Bitches
Pechprijs: Wij gaan voor Goud
Oriënteringsrit zondag 20 augustus 2023
Uitslag oriënteringsrit 21 augustus 2022 Totaal strafpunten
Uitslag oriënteringsrit 20 augustus 2023 325 deelnemers
1 Dirk Breukink 00:11
2 Hiltjo Carp 00:14
3 Ellen Hoogeveen 00:15
4 Sanne Carp 00:16
5 Marjan Hulshof 00:17
6 Richard Hulshof 00:17
7 Jan Hoogeveen 00:19
8 Henry Vreeman 00:28
9 Roy Eulink 00:28
10 Kevin Esselink 00:29
11 Stefan Roordink 00:29
12 Renske Ruiterkamp 00:34
13 Jurgen Ruiterkamp 00:34
14 Milou Ruiterkamp 00:35
15 Wim Reusink 00:36